back

Svec Decor

http://www.svecdecor.cz/images/animace2.gif

 

 

Betonový svět

Dámy a pánové, vítejte na našich stránkách, které jsou jakýmsi oknem do zajímavého, betonového světa. Prozkoumejte nové a pro mnohé z Vás nečekané možnosti, které nabízí beton, jinak materiál běžný ve stavebnictví.

 

Betonové kuchyňské linky?

Ukážeme Vám, že materiálem pro kuchyňské linky a kuchyňský pult nemusí být jen dřevo, dřevotříska, umělý kámen (kamenivo se syntetickou pryskyřicí), žula, mramor nebo nerez. Můžete mít kuchyňské dřezy i odkapávač na nádobí odlité do kuchyňské desky jako jeden kus, budete-li chtít. Krájecí deska a podložky na horké nádobí ať se stanou součástí pracovní desky.

 

Koupelny z betonu?

Pouvažujte, jak by mohl vypadat interiér Vaší koupelny. Představte si originálně tvarované umyvadlo, v jehož povrchu vidíte vybroušené lastury nebo kamínky. Ne cizí. Ty, které jste s dětmi nasbírali třeba na krásné dovolené. Vedle stojí vana, z jejíhož ladného obložení hledí vyleštěné tygří oko (léčivý kámen). Sprchové kouty a průmyslově vyráběné sprchové vaničky přece nemusejí vypadat stejně jako v koupelně u sousedů. Nebo to skutečně chcete? Koupelnový nábytek z betonu je impozantní. Originální a praktický.

 
Betonové pulty

V solidní restauraci, pivnici, baru je důležité dobré jídlo, pití a masivní barový pult. Prodejny čehokoliv mají také něco společného. Jsou v nich prodavači (často), zákazníci (někdy) a prodejní pult (vždy). A co hotely, komerční budovy, všemožné firmy, úřady a jejich vstupní prostory? Kromě lidí a rostlin v nich, nás zaujme právě recepční pult. Ve fotogalerii se můžete podívat, jak elegantně betonové pulty vypadají.

 
Betonové stoly

Po celý život nás provázejí stoly. Ani si neuvědomujeme, kolik času za nimi trávíme. Jídelní či kuchyňský stůl v kuchyni nebo psací stůl v pokoji jsou našimi každodenními společníky. Pro chvíle odpočinku využíváme různé stolky nebo usedáme s přáteli k barovému stolu.
Mimochodem, většina z nás se narodila na porodním stole a na jiném náš život (někdy) a tělo (často) končí…

 

Zahradní nábytek

Vyjděme z domova ven. Máte nějakou zahradu, zahrádku nebo chalupu? Pak by Vás mohl zajímat nejen zahradní nábytek, ale i další betonové výrobky. Venkovní kuchyně a grily, zahradní lavice, lehátka a umyvadla nebo třeba květináče.

 

Concrete countertops

Rozhlédněte se po internetu, zadejte do vyhledávače Google klíčovou frázi concrete countertops a zřejmě budete překvapeni, jaké krásné věci se ve světě vytváří. V betonovém světě. To není science-fiction, je to realita! Nebojte se betonu ani nás. Naší vizí není masová výroba uniformních, ale zakázková výroba originálních betonových prvků. Hledáme kreativní architekty a designéry, kteří uvidí velký potenciál betonu a nebudou se bát jeho ani nás. Napište nám, zavolejte. Přečtěte si zajímavé články: Revitalizace, Eurookna 

 

Svec Decor

www.svecdecor.cz

+420 608 618 805